Дружина Оззі Озборна дізналася всю правду про нього

0
578

Шерон Озборн зізналася, що використала наркотики, аби розпитати у чоловіка правду про його «походеньки» на сторону.
Ще у 2016 році вона викинула його з дому, коли їй стало відомо про стосунки Оззі з Мішель П’ю, його коханкою. Вона дізналася про це випадково, коли він помилково надіслав їй емейл, який призначався для Мішель.
«Я вирішила піти на відчайдушний крок, і змішала його алкоголь зі снодійним. Я питала у нього все, і він відповідав. Виявилося, що він ніколи не казав мені правди. Я знала, з ким він спить, і як довго».
Шерон та Оззі одружені з 1982 року, і мають трьох дітей. Вони помирилися невдовзі після скандалу, та дружина рок-зірки досі почувається спустошено.

«З того випадку пройшло вже 6 місяців. Тоді Оззі сказав мені, що з тою жінкою все закінчено, і я йому повірила. Але нещодавно я дізналася, що були ще й інші коханки».
Озборн зізнався, що не може по-інакшому: «Я сексуальний наркоман. І також я рок-зірка, а у гуртів завжди були групі (особа, що прагне емоційної і статевої близькості з музикантом або іншою знаменитістю – ред.). Я просто попався, чи не так? Твій шлюб завжди тріщить по швах, коли так стається».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here