Джастін Бібер зруйнував косметичний бізнес своєї дружини

0
467

Роками зіркові наречені борються із низкою негараздів на шляху до омріяного шлюбу. Джастін Бібер та Гейлі Болдвін не одноразово переносили дату весілля на нез’ясоване «потім», щоб усе владнати в особистому житті. То справа стосувалась кар’єрних аспектів, то діло доходило до затяжної депресії поп-виконавця. Зрештою, закоханим таки вдалось усе пережити разом. Допоки справа не дійшла до самореалізації.
Іменита супермодель Гейлі Болдвін, вона ж дружина Джастіна Бібера, ще восени минулого року вирішила створити власний бізнес, використавши культове прізвище Бібер. Трапилось це після офіційного заміжжя. Тож, здавалось би, годі й нарікати на меркантильність дівчини. Менше з тим, подібне рішення обурило винятково її горе-чоловіка, Джастіна Бібера.

Спершу модель планувала випустити лінію одягу, згодом же, цією весною, вона вирішила взятись і за косметику. Бренд повинен був отримати назву «Bieber Beauty», який, як виявилось, існує ще із 2003-го року, тільки-от під «патронатом» Джастіна. Як результат, «люблячий» чоловік поставив ультиматум своїй «красуні-дружині». Варіантів в Гейлі Болдвін залишилось обмаль.
За словами адвоката виконавця, Гейлі немає жодних прав на «власний» косметичний бренд, оскільки він вже давно існує. Тому перед моделлю постав непростий вибір: оформити компанію на свого чоловіка та щоразу виділяти йому половину прибутку чи кинути омріяний бізнес на його ж потіху. Що ж, поки достеменно не відомо, що у цій ситуації робитиме Болвін.

Хоча й у спільному сімейному житті зіркового подружжя ніщо не натякає на проблеми, у кар’єрних питаннях усе тільки усугубляється. Менше з тим, що обоє тривалий час цілком відгородили себе від справ «ділових». Джастін Бібер і надалі не покидає спроб залишити свою кохану без роботи.
Варто нагадати, що ще із 9-річного віку культовий виконавець володів правами на косметичний бренд «Bieber». Про що, швидше за все, його дружина не знала. У будь-якому разі, справи матеріальні закохані аж ніяк не збираються ділити. Принаймні, усе на це натякає.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here