Дженніфер Лопес звинуватила режисера в домаганнях

0
1049

Дженніфер Лопес стикалася з дискримінацією на самому початку творчого шляху. Тоді один з режисерів, які працювали із зіркою, наполягав, щоб та показала йому груди. Артистка досі пишається, що змогла дати йому відсіч.
Це зараз 50-річна Дженніфер Лопес зірка світового масштабу, а на початку 90-х вона тільки намагалася прославитися. Тоді артистка хапалася за будь-яку роботу: вона співала і танцювала на сцені, а також проходила кастинги, мріючи отримати роль в кіно. Один з таких оглядів обернувся скандалом. У фільмі Дженніфер належало знятися топлес. Вона готова була роздягнутися в кадрі, але режисер попросив заздалегідь показати фігуру, що обурило зірку.
“Я виросла в не найкращому районі – Бронксі. Там ти швидко вчишся не давати себе в образу. Коли режисер зажадав зняти топ і показати оголені груди, я різко відмовила: Ми не на знімальному майданчику. Буде зйомка, я зніму топ, як написано в сценарії. Але зараз я цього робити не буду”, – поділилася спогадами артистка.


На думку Лопес, прохання кінематографіста варто розцінювати як домагання, адже той намагався скористатися службовим становищем, щоб побачити її голою. Тоді Дженніфер підтримала костюмер, яка теж була шокована нахабним проханням.
“Я сама здивувалася, як різко мені вдалося його осадити, незважаючи на те, що я дуже злякалася. Але, очевидно, що інша на моєму місці могла б розгубитися від несподіванки. Це жахлива і дуже принизлива ситуація, яка застає тебе зненацька”, – зізналася Лопес.
Співачка завжди пишалася тим, що змогла домогтися успіху лише завдяки таланту і працьовитості: Дженніфер почала працювати ще підлітком, мріючи коли-небудь виступати на великій сцені. Тому закликала початківців артисток слідувати своєму прикладу і не погоджуватися на кастинги через ліжко, оскільки ці приниження накладають відбиток на все подальше життя.


Лопес вже багато років бореться за права жінок, які піддаються домаганням і дискримінації. Вона мріє, щоб її діти росли в світі, в якому до людей ставляться однаково незалежно від їх статі, добробуту і кольору шкіри.
Нагадаємо, що в наступному році повинно відбутися весілля Дженніфер з баскетболістом Алексом Родрігесом. Зараз майбутня наречена щосили готується до церемонії і вибирає вінчальну сукню. При цьому обранця зірки вже кілька разів звинувачували в зрадах, але Лопес вважає за краще не звертати на чутки уваги.
В інтерв’ю для журналу The Hollywood Reporter вона зазначила, що давно звикла до уваги мільйонів. Звичайно, іноді у артистки трапляються творчі кризи. У такі хвилини їй просто потрібно побути наодинці з близькими, щоб знайти в собі сили рухатися далі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here