Джіджі Хадід розповідає про хворобу Хашимото

0
900

Хвороба Хашимото – це розлад роботи ендокринної залози, що керує багатьма гормональними системами в організмі людини, дуже впливає на процес метаболізму, тобто обміну речовин. Отже, Джі розповідає про те, як їй довелося боротися із важким захворюванням протягом де-кількох років.

Хадід обурилася у своєму Twitter, наче ті, хто поганили її добре ім’я тим, що вона затовста для індустрії моди, не знали, що вона мала серйозне захворювання, та це все одно, не давало їм права судити про неї суворо. Адже, тіло постійно схильне до змін, і це нормально.

“Ви навіть, не уявляєте, якому стресу підвержено тіло моделі. Постійні переїзди, нерви та недосипання, дають про себе знати. Я приймаю їжу, як і завжди, але праця у стані надриву робить свою справу із обміном речовин” – каже Хадід.
Також, Джіджі посилається на те, що стала експериментальним пацієнтом, коли проходила курс лікування, протягом де-кількох років.

Модель, що є лицем компанії Tom Ford та моделлю Victoria Secret, буквально посилає тих, хто сміється із її ваги, у дуже жорстокій формі та дуже далеко. Вона вважає, якщо б, в світі люди були чемнішими одне до одного, та не поспішали робити висновки, незнаючи усієї історії, світ був би кращим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here