Джонні Депп вперше переміг суд у справі про побиття колишньої

0
429

Резонансна справа проти культового голлівудського актора набирає обертів. І в мить, коли, здавалось би, ситуація дійшла своєї межі та було годі й шукати виправдання, близька подруга екс-подружжя внесла свої доленосні корективи. Усі, що коли-небудь поливали брудом Джонні Деппа через домашнє насилля, тривожно зітхнули, коли дізнались, що актор зробив перший крок на шляху до правосуддя.
Хоча й до того, щоб цілком залишити прикрі часи позаду, є чимало сумлінної праці попереду – Джонні Депп вперше за довгий час дав надію своїм найвірнішим прихильникам на те, що йому таки вдасться цілком відновити свою добряче заплямовану репутацію. А поки уже як хронічне безгрошів’я довело до межі депресії, затяжний суд актора із його горе-колишньою вперше увінчався прогресом.

Про остаточну перемогу поки говорити зарано, але одне можна сказати напевне – правда таки може виявитись на боці «домашнього насильника». Принаймні, служителі Феміди вперше, хоча й частково, стали на бік сторони підсудного. А все завдячуючи подрузі (ймовірно, вже колишній) Ембер Херд. Успішна дизайнерка та, за сумісництвом, друг сім’ї зіркового екс-подружжя Лора Дівер із гучністю заявила, що ніколи не помічала на її подрузі яких-небудь слідів побиття.
«У жоден із цих днів, одразу після заяви про жорстоке поводження, я не помічала яких-небудь слідів насильства чи травм, включно з почервоніннями, набряками, порізами чи пошкодженнями будь-якого характеру», – заявляє потенційний свідок затяжної судової справи проти Джонні Деппа, вона ж подруга сім’ї. Хоча й спершу подібні повідомлення з’явились у зарубіжній пресі, вони не змогли не перетнути порогу залу судового засідання.

Як результат – поки Ембер Херд і досі вірить на відшкодування від Джонні Деппа у розмірі семи мільйонів доларів, культовий актор продовжує збирати докази проти сторони звинувачення та сподівається, що таким чином зможе побороти прірву у бюджеті завдяки багатомільйонній моральній компенсації. На чиєму боці врешті виявиться Феміда – даремно здогадуватись, час покаже.
Зрештою, перші кроки уже зроблено. Суд відмовив Ембер Херд у перенесенні процесу до Каліфорнії, оскільки Депп аргументовано роз’яснив, чому розслідування настільки важливо продовжити саме у Вірджинії. Разом з тим, днями раніше заговорила і близька подруга зіркових екс-коханців. Жінка зізналась, що Херд ніколи ні словом не натякала про насилля з боку її чоловіка. Ба більше – у день після «ймовірного» побиття Лора Дівер не зауважила на Ембер і тілесних підтверджень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here