Джонні Депп звинуватив свою екс-дружину у нападах агресії та насилля

0
366

І поки про гучне акторське минуле культовому Джонні Деппу залишається тільки пригадувати, у категорії «скандально» він з’являється чи не щодня. А вся справа у тому, що знатний ловелас ніяк не може покинути крісло підсудного через гучне звинувачення його колишньої дружини про побиття. Нарешті наважилась розповісти правду чи замислила помсту тривалістю в роки – наразі про справжні помисли Ембер Херд залишається тільки здогадуватись.
Менше з тим, судовий процес складається неабияк бурхливим. То озлоблена дружина поливає брудом свого колишнього, то власне підсудний намагається вивідати найпотаємніші факти із її життя – усе задля того, що вийти із зали суду без плям на репутації. Втім, подібну картину наразі уявити складно. Що цікаво, стосується це не тільки Джонні Деппа, що наразі балансує над прірвою банкруту, але й власне Ембер Херд.

Хоча й спершу ситуація розгорталась винятково на користь так званої «постраждалої», зараз дійсність дає дещо зухвалі натяки. І більше провокативні фото Ембер у мережі нікого не вражають, адже зайшла мова про  те, що усе це може виявитись наклепом. Так, Джонні Депп відстоював свою невинність ще з початку затяжного процесу, але тільки днями раніше спробувала розставити усі крапки над «і» близька подруга екс-коханців.
Лора Дівер, вона ж «друг сім’ї», наважилась прийняти у пресі бік Джонні Деппа. На превелике здивування більшості, жінка заявила, що ніколи не помічала ні натяку на насилля з боку культового актора. Ба більше – у день після публікації кадрів із понівеченою Ембер Херд вона не помітила на «постраждалій» ні сліду. Навіть почервонінь та набряків не залишилось, що неабияк збентежило Лору.

Так чи інакше, вона лише згодом  зібралась із силами, щоб розповісти «правду». Коли позаду залишилось чимало чуток та недомовленостей, коли від кар’єри і статків Джонні Деппа вже й нічого не лишилось. Подібна картина не обійшлась без підозр. Прибічники Херд заявляють, що мета виправдовує засоби – п’ятдесят мільйонів компенсації змушують звинуваченого шукати інші шляхи вирішення конфлікту.
Так це чи черговий наклеп, але не залишається жодних сумнівів, що гучний судовий процес і для Ембер Херд не мине безслідно. А поки, Депп висунув звинувачення у відповідь. Мовляв, і його екс-дружина не стримала себе від проявів сили. За словами актора, Херд жбурнула у нього пляшкою та загасила його обличчям сигарку у період їхнього відпочинку в Австралії, чотири роки тому.

Трапилось це тоді, коли горе-чоловік взявся за обговорення шлюбного контракту. Втім, Депп лише сьогодні вирішив поділитись світлиною зі світом. На ній він і справді в австралійському шпиталі. Тільки-от пів його обличчя прикривають масивні сонцезахисні окуляри. На подібні заяви Херд реагувати відмовляється. Жінка лише стверджує, що звинувачення «абсурдне, образливе і зовсім не збігається із дійсністю».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here