Джордін Вудс публічно вибачилась перед сімейством Кардаш’ян

0
342


Скандал зі зрадою Трістана Томпсона 34-річній Хлої Кардаш’ян вже не перший тиждень “гримить” мережею. На вечірці після Дня закоханих чоловіка помітили у компанії 21-річної моделі Джордін Вудс. Дівчина дала інтерв’ю Джаді Пінкетт-Сміт у шоу “Red Table Talk”, щоб розставити всі крапки над “і”.
Модель привселюдно заявила, що не вважає себе єдиною причиною розлучення зіркової пари Трістана та Хлої: “Я не руйнувала сім’ю. Я не хотіла шкодити, зважаючи, що вони мають маленьку доньку. І не намагалась вкрасти чужого чоловіка”. Джордін також переконала, що в ту ніч інтимних стосунків з баскетболістом вона не мала.
Згадуючи про події тієї ночі, модель розповіла, що після вечері вони з друзями відправилися в бар, а потім на вечірку у будинок Трістана. “Під дією алкоголю багато що може трапитися, це був просто поцілунок у губи на прощання і нічого більше,” – сказала у інтерв’ю дівчина.

Jordyn Woods Shares The Truth

Jordyn Woods comes to The Red Table for an emotional first interview about the public scandal involving NBA Star Tristan Thompson, the father of Khloe Kardashian's daughter. She addresses the rumors and accusations. What really happened that night? It’s an RTT exclusive.

Опубліковано Red Table Talk Пʼятниця, 1 березня 2019 р.

Джордін зі сльозами на очах покаїлася, взяла на себе всю відповідальність за ситуацію, що склалася, й публічно вибачилася. Хлої, побачивши шоу в мережі, не повірила словам Джордін і написала у своєму Твіттері:
“Чому ти брешеш, Джордін? Ти хочеш реабілітувати себе в очах публіки замість того, щоб зателефувати особисто мені і вибачитися. Насамперед, будь щирою у своїх розповідях! Ти причина того, що моя сім’я зруйнована!”


Однак, фолловери Хлої стали на захист Джордін. Більшість зазначили, що у цій ситуації варто звинувачувати Томпсона, який, очевидно, не цінував їхні стосунки, якщо піддався спокусі і забув про неї та дитину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here