Джордін Вудс “вийшла в люди” після скандальної вечірки з Томпсоном

0
415


Нещодавно мережею “прогримів” гучний скандал про те, що баскетболіст Трістан Томпсон зрадив своїй знаменитій дружині Хлої Кардаш’ян. Його помітили на гучній вечірці після Дня Святого Валентина, на якій він обіймався з 21-річною моделлю Джордін Вудс, кращою подругою Кайлі Дженнер, сестри Хлої. Джордін відтоді ніяк не коментувала цю ситуацію і нікуди не виходила, та, врешті-решт, з’явилася на публіці.
Модель проголосила коротку промову, рекламуючи вії Eylure Jordyn Woods Summer Heir lashes в Лос-Анджелесі. Для презентації вона обрала звичайний сірий атласний костюм, що на неї зовсім не схоже. Джордін виглядала трохи переляканою, звертаючись до аудиторії.
“Це був проект, над яким ми працювали вже більше дев’яти місяців, майже рік, тому я сподіваюся, що ви будете насолоджуватися своїми віями так само, як я”, – сказала на презентації модель.

Відео розмістили в Інтернеті акторка Джейд Сімон та блогерка Кандіс Нікеа. Сама Джордін ще не завантажувала нічого на свої сторінки у соціальних мережах, оскільки вона, без сумніву, намагається “зберегти” свій профіль та своє обличчя.
Кайлі Дженнер дуже образилася на подругу, яка так вчинила з її сестрою. Кайлі скоротила виробництво наборів для губ “Jordy”, названий на честь Джордін. Спочатку він коштував 27 доларів, а тепер ціна зменшилась до 13.50, і його повністю продали. Близьке до Кайлі джерело повідомило: «Кайлі втратила частину свого світу. Вона дуже, дуже засмучена. Вона завжди довіряла Джордін з усім”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here