Екс-адвокати Джонні Деппа вимагають в актора 350 тис. дол.

0
460

Культовий голлівудський актор на межі банкрутства, адже його колишня дружина Ембер Герд приклала максимум зусиль, щоб він більше ніколи не повернувся до минулого життя. Звинувачення у насиллі гучне, але чи виправдане? Частина прихильників і досі відмовляється вірити, хоча й репутація Джонні Деппа уже цілковито зіпсована.
Усе менше контрактів, відмова від зйомок у культових «Піратах Карибського моря» та, що не менш важливо – втрата усіх статків. Судовий процес триває, а знаменитості ні за що платити своїм адвокатам. Принаймні, юридична фірма, яка працювала над проблемою актора, днями раніше повідомила, що він заборгував уже як 350 000 доларів. І поки відмовляється їх виплачувати.

Загалом же судовий процес розпочався у січні цього року, коли Ембер Герд вперше явилась до зали суду із жахливими синцями на обличчі. Менше з тим, кінозірка не припиняла публікувати у мережі «зізнання», у яких розповідала про численні побиття з боку уже як колишнього чоловіка. Жінка пояснювала, що акти насилля завжди здійснювались під впливом наркотичних речовин.
Так чи інакше, Джонні Деппу поки вдається щонайменше не програти. Досвідчені адвокати неодноразово відстоювали його честь із лави підсудних. Відтак, і сума пристойна зібралась – понад 530 тисяч доларів. Меншу частину актор уже виплатив, залишилось ще 350 тисяч. З огляду на все, наразі ця сума є непідйомною для актора, зважаючи на постійні проблеми із роботою та безмежний судовий процес.

Як зазначає юридичне агентство, Депп був вимушений виплатити борг ще у середині травня, зараз же місяць добігає кінця. Тим часом, актор вперше прокоментував ситуацію із побоями. Точніше, він звинуватив свою колишню дружину у фальсифікації фактів. За його словами, усі синці на її тілі – нахабна підробка. Що він ще спробує довести, спираючись на відео, що були зроблені наступного дня та без натяку на побої.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here