Еллен Дедженерес звернулася до персоналу з приводу токсичного ставлення на роботі

0
266

The Hollywood Reporter отримали лист, яке Еллен Дедженерес поширила серед своєї команди The Ellen DeGeneres Show, у відповідь на широко розрекламовані заяви про робоче місце, що буяє “расизмом, страхом і залякуванням”.
У листі Еллен вибачається перед співробітникам, з якими “зверталися несправедливо, що не дорівнювали – або гірше того – нехтували. Вона посилається на внутрішнє розслідування WarnerMedia та себе стосовно культури робочого місця і гарантує, що “ми разом робимо кроки, щоб виправити ці проблеми.”

Ви можете прочитати повний лист Еллен Дедженерес нижче.
Привіт всім – це Еллен. У перший день нашого шоу, я сказала усім, на нашій першій зустрічі, що The Ellen DeGeneres Show буде місцем щастя – ніхто ніколи не підвищить голос, і до всіх будуть ставитися з повагою. Очевидно, щось змінилося, і я розчарована, дізнавшись, що це не так. І за це мені дуже шкода. Той, хто знає мене, знає, що це протилежно тому, у що я вірю і на що сподівався в нашому шоу.
Я не змогла б домогтися такого успіху, як зараз, без вашої участі. Моє ім’я є в шоу і в усьому, що ми робимо, і я беру на себе відповідальність за це. Разом з Warner Bros. ми негайно почали внутрішнє розслідування і разом робимо кроки, щодо виправлення цих проблем. Оскільки ми росли експоненціально, я не могла залишатися на вершині всього і покладалась на інших, щоб робити свою роботу так, як вони знали, що я хочу, щоб вони робили. Очевидно, що деякі цього не зробили, але тепер це зміниться, і я твердо маю намір зробити так, щоб цього більше не повторилося.
Я також дізналась, що люди, які працюють зі мною і для мене, говорять від мого імені та спотворюють те, хто я є, і це повинно припинитися. Як людина, яка була засуджена і майже втратила все за те, що просто була тим, хто я є, я дійсно розумію і відчуваю глибоке співчуття до тих, на кого дивляться по – іншому, або звертаються несправедливо, або гірше – ігнорують. Думка про те, що хтось із вас відчував те ж саме, жахлива для мене.
Минуло дуже багато часу, але ми нарешті розмовляємо про справедливість. Ми всі повинні бути більш уважні до того, як наші слова та дії впливають на інших, і я рада, що проблеми на нашому шоу були доведені до мого відомства. Я обіцяю зробити свій внесок в те, щоб продовжувати підштовхувати себе та всіх навколо до навчання і росту. Для мене і для Warner Bros. важливо, щоб кожен, у кого є що сказати, міг висловитися і відчував себе в безпеці.
Я так пишаюся роботою, яку ми робимо, веселощами та радістю, які ми всі допомагаємо поширити у цьому світі. Я хочу, щоб всі люди любили наше шоу, і я хочу, щоб всі, хто його робить, любили працювати над ним. Знову ж таки, я дуже шкодую перед усіма. Якби не COVID-19, я б зробила це особисто, і я не можу дочекатися, коли повернуся на нашу сцену та побачу вас всіх.
Залишайтеся в безпеці та будьте здорові.
З любов’ю,
Еллен

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here