Ембер Герд висунула нові звинувачення проти Джонні Деппа

0
421


Не так давно світ перевернули з ніг на голову вражаючі факти із особистого життя кінозірки Джонні Деппа. Улюбленець мільйонів, що наразі є одним із найбільш впізнаваних облич Голлівуду, потрапив до ситуації, зворотного шляху від якої не знайти. І все розпочалось із розлучення актора зі своєю зірковою дружиною, Ембер Герд.
Громадськість вперше почула про стосунки між американськими знаменитостями ще на початку 2012-го року. Відтоді, здавалось би, нічого й не змінилось. Усе та ж романтика та чуттєвість, але, як виявилось згодом, тільки на камеру. Уже як колишня дружина Деппа довгий час намагалась закривати очі на всі сімейні «негаразди», якщо це можна охарактеризувати подібним чином.

На щастя, як здебільшого і трапляється, жінка дійшла своєї межі терпіння та прощення. Як результат – Ембер Герд публічно заявляє про бажання розлучитись зі своїм чоловіком. Ба більше, після років мук наважується назвати справжню причину свого рішення, навіть не зважаючи на те, що це може суттєво вплинути на кар’єру актора.
Так і трапилось. Джонні Депп, що роками потопав в алкоголі та наркотиках, таки поринув у «той світ» з головою. А без підтримки коханої ситуація ускладнилась. Після того, як Ембер Герд розповіла про домашнє насилля, контрактів у Деппа ставало усе менше і менше. На додачу, прихильники поглянули на нього із цілковито іншого боку.

Як результат – актор опинився на межі банкруту. Відтепер Джонні Депп перетворився на «монстра». І не тільки в очах його колишньої, але й світу. У несвідомому і, що зрозуміло, нетверезому стані, актор тягав за волосся, душив та бив свою «кохану».
Сама ж Ембер Герд зізнається: «Щоразу, коли він вживав, я переживала за нас обох. Він перетворювався на цілковито іншу людину, часто надто жорстоку». Що цікаво, Джонні Депп пристойно взявся за алкоголь лише після року стосунків із майбутньою дружиною. Але жінка щораз вірила його обіцянкам «виправитись» і переконувала себе, що так і буде.

Варто зазначити, що зірки стали подружжям ще у лютому місяці 2015-го. А до цього «доленосного» моменту зустрічались близько трьох років. Втім, шлюб протривав не довго. Через п’ятнадцять місяців після того, як закохані побрались, Ембер Герд подала на розлучення.
Спершу жінка пояснила причину як «не зійшлись характерами». Згодом же розповіла світу власну правду. Що ж, Джонні Депп вирішив не змовчувати. У березні цього року актор розпочав судовий процес проти своєї колишньої з метою відсудити у неї 50 мільйонів доларів за «посягання на честь і гідність».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here