Ембер Херд була втягнута у судовий процес з Ілоною Маском, через заморожені ембріони

0
272

Як повідомляє Mirror, Ембер Херд та Ілон Маск були залучені в судову тяжбу, через її заморожені ембріони.
У документах, Дженніфер Хауелл – подруга сестри Херд Уїтні Енрікес та мами Пейдж – говорить, що остання сказала їй, що мільярдер Маск подав до суду на акторку.
У заяві Хауелл сказав: “Пейдж розповіла мені …. вона вела з ним судову тяжбу через права на ембріони, які вони створили разом. Він хотів знищити їх, а Ембер намагалася утримати їх, щоб народити дитину”.
Порівнюючи Маска з колишнім чоловіком Ембер Джонні Деппом, Хауелл сказав: “Пейдж сказала мені, що Джонні був янголом у порівнянні з Ілоном”.

Дженніфер Хауелл подала позов в американський суд у справі про наклеп, який Джонні Депп подав проти Ембер Херд. Її заява стане доказом в суді у січні.
Вона отримала повістку від адвоката Джонні Деппа після того, як Уїтні дала свідчення у Вищому суді у справі Депп проти The Sun за те, що таблоїд назвав його “чоловіком, що б’є жінку”.
У випадку з Деппом у Великобританії Уїтні Енрікес сказала, що п’яний Депп мало не зіштовхнув її зі сходів у своєму будинку в Лос-Анджелесі у 2015 році, коли вона втрутилася у суперечку між подружжям. Джонні категорично заперечує твердження, що він був фізично жорстокий до Ембер Херд. Енрікес назвала заяви Дженніфер Хауелл “повною вигадкою”.
Вищий суд Лондона знає, що Ілон Маск відвідав Ембер Херд в пентхаусі Лос-Анджелеса, який вона ділила з Джонні Деппом під час їхнього спільного життя. Але 49-річний Маск сказав The New York Times, що він не спав з Херд за спиною Деппа, і їхні стосунки почалися після того, як вона подала на розлучення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here