Ембер Херд може втратити роботу через скандал з Джонні Деппом

0
650

Ембер Херд і Джонні Депп розлучилися ще два роки тому, але продовжують судитися. Шанувальники актора впевнені, що екс-дружина навмисно псує його репутацію, і створили петицію, в якій вимагають позбавити актрису ролі в продовженні «Аквамена».
Ще недавно кар’єра Ембер Херд йшла вгору, актриса отримала роль Міри у всесвіті DC, після чого з’явилася у фільмах «Ліга справедливості» та «Аквамені». І все ж скандальне розлучення з Джонні Деппом наклало відбиток на професійну репутацію артистки. Зараз прихильники зірки «Піратів Карибського моря» збирають підписи під петицією проти його колишньої дружини, щоб позбавити її прибуткової роботи.
Вже 36 тисяч людей підписали онлайн-звернення до студії DC з проханням не знімати Ембер в продовженні «Аквамена». Картина повинна вийти на екрани в 2022 році, і поки ведеться робота над сценарієм сиквела. З чуток, після вдалого прокату першої частини Херд зажадала збільшення гонорару, і студія пішла артистці назустріч. Однак фанати коміксів впевнені, що сумнівна репутація актриси може негативно вплинути на майбутнє всієї франшизи.
“Нещодавно Джонні Депп подав позов проти Ембер Херд, звинувачуючи її в систематичних побиттях. Вона наносила побої і своєї попередньої партнерці. Ось уже кілька років Херд систематично руйнує кар’єру Джонні Деппа, її пора зупинити”, – заявив автор петиції.

Шанувальники мають намір зібрати 50 тисяч підписів, після чого відправлять петицію в студії Warner Brothers і DC Entertainment. На їхню думку, продюсери фільму не можуть ігнорувати те, що відбувається, адже імідж Херд негативно впливає на їх роботу.
Нагадаємо, що розставання Ембер та Джонні сталося саме через домашнє насильство. Актриса подала на розлучення, а після показала синці, які з’явилися на її тілі через агресивну поведінку Деппа. Херд детально описувала, як обранець пив, приймав заборонені речовини і постійно знущався над нею.
Після всіх цих звинувачень кар’єра Джонні пішла під укіс. Багато студій відмовилися співпрацювати з артистом, а в минулому році стало відомо, що персонаж Деппа, можливо, не з’явиться в продовженні «Піратів Карибського моря».

Актор же заперечував звинувачення в свою адресу, будучи впевненим у тому, що екс-дружина цілеспрямовано намагається знищити його кар’єру. На захист Джонні тоді встали не тільки шанувальники, а й його колишня цивільна дружина Ванесса Параді. Зараз Депп перебуває на межі фінансової кризи, але при цьому продовжує судитися з Ембер. Чергове засідання за позовом артистів один проти одного призначене на лютий наступного року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here