Ембер Херд позбавили роботи, бо вона не мовчала

0
681

Ембер Херд розповіла про іншу сторону медалі, після того як вона звинуватила Джонні Депа, свого колишнього чоловіка, в домашньому насиллі. Актриса із ”Аквамену” прокоментувала для Woshington Post, що вона відчуває на собі повну силу гніву культури спрямовану жінок, які наважуються говорити про домашнє насилля.
”Друзі говорили мені, що я ніколи не отримаю ролі, що я отримуватиму погрози. Я знімалась впродовж двох років, як лице бренду, але компанія звільнила мене.” – говорить актриса. Ембер Херд продовжує: ”З’явилось питання чи зможу я продовжувати грати роль Мері і фільмах ”Ліга справедливості ” та ”Аквамен”.

Джонні Деп заперечує будь-які звинувачення, він заявляє, що це непристойні історії, плітки, дезінформація та брехня.Однак актриса іде далі та говорить про те, що вона отрмувала смертельні погрози. ”Я пишу це як жінка, яка щотижня повинна змінювати номер телефону, черз те, що отримую погрози. Місяцями я рідко покидаю свою кваритру, а коли все ж виходжу, то мене перслідують камери та фотографи, мотоцикли та машини.” – говорить актриса.

Херд розповідає про те, що її життя залежить від репутації, яку руйнують таблоїти. Вона закликає жінок, що потерпають від домашнього насилля не мовчати, а співпрацювати, щоб захистити свої права та змінити життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here