Ешлі Джадд виграла апеляцію у справі про сексуальні домагання проти Харві Вайнштейна

0
381

Апеляційний суд США в середу ухвалив, що акторка Ешлі Джадд має право подати позов про сексуальні домагання проти опального голлівудського продюсера Харві Вайнштейна, скасувавши рішення суду нижчої інстанції.
Колегія з трьох суддів Апеляційного суду дев’ятого округу встановила, що Вайнштейн, який перебуває у в’язниці, мав владу над акторкою та її кар’єрою, коли запросив її у свій номер в розкішному лос-анджелеському готелі в середині 1990-х років.
Раніше суд нижчої інстанції відхилив позов Джадд на тій підставі, що сексуальні домагання, які Вайнштейн нібито робив їй, не підпадали під дію законів про сексуальні домагання.
Це дозволило акторці пред’явити продюсеру звинувачення в наклепі.

Але Апеляційний суд не погодився, заявивши, що відносини Харві Вайнштейна та Ешлі Джадд “складалися з вродженого дисбалансу влади, при якому Вайнштейн міг здійснювати примус або впливати на Джадд в силу його професійного становища та впливу у якості головного продюсера в Голлівуді.”
“Таким чином, окружний суд припустився помилки, коли відхилив позов Ешлі Джадд про сексуальні домагання”, – як повідомляє People.
Ешлі Джадд була однією з перших жінок, які заявили про сексуальні домагання Харві Вайнштейна, і подала на нього до суду у квітні 2018 року, через інцидент в його готелі в Беверлі-Хіллз, де вона зустрілася з ним, щоб обговорити потенційні ролі в кіно.
Вона стверджує, що після того, як вона відхилила його залицяння, Вайнштейн зруйнував її кар’єру, відговоривши режисера “Володаря Перснів” Пітера Джексона дати їй роль, стверджуючи, що вона була “кошмаром” для роботи.
Адвокат Вайнштейна Філліс Купферштейн заявила AFP у своїй заяві, що вона з нетерпінням чекає суду, “де ми очікуємо, що правда вийде на світ.”
У лютому Харві Вайнштейн був визнаний винним в злочинні першого ступеня і зґвалтуванні третього ступеня.
В цей час, він відбуває 23 року тюремного ув’язнення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here