Фанати розлютилися на Елтона Джона через скасоване шоу

0
509

Вчора, 27 листопада, Елтон Джон скасував запланований виступ у Орландо, штат Флорида, що спричинило цілий шквал обурення зі сторони фанатів.
Концерт мав відбутися в рамках прощального туру Farewell Yellow Brick Road Tour, що стартував у вересні, і був розпланований до 2021 року.
Як повідомляє Music News, співак почувався зле через інфекційне захворювання вух, й вирішив відмінити концерт у «Емвей Центр». Проте, зробив він це одразу після того, як шоу почалося, й виступ мав тривати вже 20 хвилин.
«Ми дуже вибачаємося, але Елтон Джон не зможе виступити сьогодні через запалення вух. Концерт переноситься на іншу дату. Її буде повідомлено згодом, тож збережіть, будь ласка, ваші білети» – повідомили Емвей Центр на своїй сторінці у Twitter.


Дізнавшись про це, шанувальники Елтона, які придбали перед шоу мерчандайз та їжу, не на жарт розгнівалися: «Прокляття, я витратив 250 доларів на білети, 150 на готель, 30 на їжу, й Елтон скасував шоу. Просто чудово!» – написав один з фанатів.
Крім того, ходили чутки, що виступ скасовують через бомбу, яку нібито виявили на місці проведення концерту. Однак, ці плітки були спростовані представником мерії міста Орландо: «Будь-які спекуляції про те, що виступ скасували через бомбу є неправдивими і нераціональними. Як і повідомлялося раніше, концерт було відмінено через вушну інфекцію Елтона Джона».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here