Фільм з Джонні Деппом зняли з прокату за місяць до прем’єри

0
645

Скандали, в яких загруз Джонні Депп, дуже дорого обходяться акторові. Стало відомо, що новий фільм “Місто брехні”, в якому Депп зіграв головну роль, зняли з прокату в США всього за місяць до прем’єри. Нагадаємо, що фільм “Місто брехні” розповідає про детективів, що розслідують вбивство Тупака Шакура і Ноторіуса BIG.
Цього разу навіть не вийде звинуватити в невдачі колишню дружину актора Ембер Херд – їх скандальне розлучення, безумовно, залишило свій слід на репутації Деппа.

Спочатку актор дав розгорнуте інтерв’ю про свою алкогольну залежність журналу Rolling Stone, а на початку липня адміністратор знімальної групи Грегг Брукс подав до суду на Джонні, та звинуватив його у рукоприкладстві.
У позові чоловік вказав, що Депп двічі вдарив його в груди після того, як Брукс дозволив собі невтішно висловитися про сцену, в якій знімалися друзі актора. “За кого, б ** ть, ти себе приймаєш? Ти не маєш права мені вказувати!” – такими образами, за словами потерпілого, посипав його Депп, поки охоронці не вивели його з майданчика.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here