Гарві Вайнштейна вигнали з Телевізійної академії

0
814

У понеділок Американська Телевізійна академія проголосувала за вигнання продюсера, якого звинувачують у сексуальних домаганнях.
«Академія підтримує тих, хто виступає проти домагань у всіх формах, а також тих, кого торкнулася ця проблема. Така поведінка глибоко турбує керівництво Академії. Саме тому ми прискорюємо вже розпочатий процес перегляду нашого Телевізійного кодексу поведінки. Ми рішуче налаштовані захищати всіх працівників телебачення від такого роду переслідувань та забезпечити їм комфортні умови праці.» — заявив представник Телевізійної академії.
Академія кінематографічних мистецтв та наук вже позбавила членства Гарві Вайнштейна, Гільдія Продюсерів заборонила його на все життя, а Гільдія директорів і BAFTA розпочала процес його виключення. Гільдія Американських Західних письменників та Гільдія Спілки Америки Сходу виголошують заяву про засудження разом з десятками акторів та керівників.
Нагадаємо, що впродовж своєї кар’єри Вайнштейн отримав 16 нагород Еммі за роль виконавчого продюсера. Згодом його було звільнено з посади співголови компанії The Weinstein.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here