Гучна політична заява від Леді Гаги – безпосередньо зі сцени

0
726

Не лише в Україні музиканти наважуються говорити про політику. Голлівуд теж не звик мовчати. Відтак, черговий концерт поп-діви у Лос-Анджелесі відзначився винятковим музичним виконанням і не тільки.
Цієї суботи Леді Гага виступила у театральному парку Лас-Вегасу. Але усе пішло дещо не за сценарієм. Зірка вирішила зробити раптову паузу під час своєї гри на фортепіано, щоб прямо зі сцени висловити власне бачення на ЛГБТ-рух. Точніше, на його «придушення» з боку Трампа й віце-президента Сполучених Штатів – Майкла Пенса.


Що цікаво, ненависник соцменшин був присутній на концерті разом зі своєю дружиною Карен. За словами зірки, політик намагався вчинити «по-християнськи», але все вийшло зовсім навпаки. Адже нетерпимість – це не про релігію. Принаймні, так вважає співачка.
Спершу Леді Гага відкрито задалась питанням, «коли» і «чи відкриє президент уряд» – за що отримала шквал оплесків. Продовжила хвилею звинувачень проти Пенса та Другої леді країни, що днями раніше оголосила скандальну промову в одній із католицьких шкіл.

Жінка наважилась висловити своє обурення тим фактом, що безліч американських учителів відкрито підтримують ЛГБТ-спільноту, особливо при своїх учнях. Що цікаво, Карен Пенс працює у тій «нетерпимій» школі.

Як наслідок, Леді Гага не змогла змовчати та зробила категоричну політичну заяву до своїх глядачів. «Я вважаю себе християнкою, теж. І що я напевне знаю про християнство – це те, що ми не терпимо упереджень і раді кожному. Містер Пенс, якщо ви вважаєте, що робота вашої дружини у нетерпимій школі цілком прийнятна – ви помиляєтесь».
Усі присутні (майже усі) не змогли стримати своїх емоцій та схвальних вигуків. На завершення співачка додала: «Ви – найгірша ілюстрація того, що означає бути християнином».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here