Гурт The Killers звинуватили у зґвалтуванні жінки

0
239

The Killers кажуть, що не знайшли ніяких доказів, що підтверджують “несамовиті” звинувачення у сексуальному насильстві з боку членів їх дорожньої команди у 2009 році.
Як повідомляє The Guardian, внутрішнє розслідування було розпочато юридичною командою гурту минулого тижня після того, як звукорежисер Чез Черрі заявила, що чула, як дівчина піддалася насильству за лаштунками під час їх турне по США у 2009 році.
Черрі писала, що по рації було чути голос інженера, який говорив, що на концерті в Мілуокі, штат Вісконсин, в гримерці була дівчина. Він сказав, що проінструктував інших співробітників “поставити ваше ім’я у список за дверима та ми зателефонуємо вам, коли прийде ваша черга”. Пізніше вона згадувала, як охоронець описував дівчину як “без свідомості та голу”.
Reynolds & Associates, адвокати, що представляють гурт, сказали, що вони не знайшли “ніяких підтверджених” претензій, поговоривши з Черрі, передбачуваної жертвою, гуртом, персоналом місця проведення концерту та іншими партнерами.
“У наданих заявах персонал даного місця проведення концерту зазначив, що гримерки не мають та ніколи не мали алфавітне маркування, а в той час гримерки були взаємопов’язані та не мали дверей”.
Чез Черрі написала у своєму блозі: “Я продовжувала свою роботу, час від часу чуючи ім’я, яке приходило по рації, щоб повідомити дівчині, що її черга прийшла та що вона повинна бути у гримерці А”.
Адвокати змогли вистежити “жінку зі списку гостей шоу в Мілуокі, яка була забезпечена пропуском” після шоу “від інженера FOH”, але вона підтвердила, що “не чула про сексуальне насильство”.
Черрі вказала команді юристів під час свого інтерв’ю, що вона “твердо вірить, що це була ця жінка – гість інженера FOH, яка була залишена “п’яною та голою “в гримерці”.
“Гість, про яку йде мова, підтвердила, що вона та її подруга були за лаштунками після шоу, але не бачили ніякої черги до гримерки А”, – пишуть адвокати.
Охорона закладу, також, заявила, що “ніхто з відвідувачів не переслідував від’їжджаючий автобус та не турбувався про п’яну голу дівчину у гримерці”, подробиці якої були згадані у пості Черрі. Команда кейтерингу “стверджує, що ні в якому разі не бачила та не чула про п’яну або голу дівчину у будь-якій гримерці, і що-небудь подібне було б негайно передано по рації всій присутній знімальній групі та охороні місця проведення концерту”.
З того часу, Чез Черрі опублікувала заяву у Twitter, написавши: “Після прочитання прес-релізу The Killers, щодо мого блогу, у мене виникли суперечливі почуття. По-перше, я вдячна, що вони, як організація, серйозно поставилися до мого досвіду та провели внутрішнє розслідування, щоб це ніколи не повторилося”.
Вона сказала, що була “у нестямі від полегшення, що тур зміг знайти цю жінку, і вона, як повідомляється, в порядку”. Ви можете прочитати її повну заяву.


Хоча ці твердження не можуть бути підтверджені, The Killers підтвердили, що вони “планують вжити негайних заходів для майбутніх турів”.
“Гурт вважає, що завжди повинен бути простий спосіб повідомити про ситуацію, яка стосується будь-якої людини у дорозі з ними, незалежно від їх статусу”, – йдеться у заяві.
Заява закінчувалася так: “The Killers хотіли б скористатися цією можливістю, щоб запевнити своїх шанувальників – і сім’ї їх нинішньої команди – що їх тури являються безпечним, сімейним та професійним робочим середовищем. Вони висловлюють свою подяку минулій та теперішній команді, а також всім іншим свідкам за швидке надання свідчень їх юридичній команді”.
Минулого тижня законний представник The Killers опублікував заяву, в якому говорилося: “Перш за все, будь-які звинувачення у неналежній поведінці з боку кого-небудь з гастрольної команди The Killers сприймаються гуртом та її керівництвом надзвичайно серйозно. Історія цієї людини жахлива, і, хоча у The Killers немає тієї ж гастрольної команди у 2020 році, вони будуть проводити ретельне розслідування минулого та теперішнього гастрольного персоналу”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here