Гвінет Пелтроу покалічила чоловіка та потрапила до суду

0
533

Іменита дівчина супергероя зі стрічки «Залізна людина», точніше – акторка марвелівської саги Гвінет Пелтроу спіймана на гарячому не була, але ще встигла пошкодувати про свій вчинок. Навіть якщо не умисний, і навіть за кілька років після.
За свідченнями 72-річного постраждалого, кінозірка добряче травмувала чоловіка під час свого невдалого спуску із лижної гірки. Трапилось це у штаті Юта, у лютому 2016-го. Втім, Гвінет нібито вирішила не зважати на прикрий інцидент та рушила далі, навіть не переконавшись у хорошому самопочутті її «жертви».

Як повідомила місцева станція новин, постраждалого звуть Террі Сандерсон. І він вимагає у суду компенсацію від знаменитості за роки моральної та фізичної реабілітації. Та додає, що власне через затяжне лікування не зміг подати позов раніше.
Подейкують, Сандерсон отримав серйозну травму головного мозку, чотири поламаних ребра та численні пошкодження. Оскільки Гвінет Пелтроу так і не наважилась взяти на себе відповідальність одразу та залишила чоловіка знемагати від болю наодинці серед кучугур снігу, постраждалий вирішив відстояти справедливість. Оцінив чоловік власну жертву у більш ніж три мільйони доларів.


Тим не менш, акторка не поквапилась закривати рот Сандерсону грошима і почала відстоювати власне бачення на дійсність. А правда, за словами Пелтроу, полягає у тому, що це все лише жалюгідний наклеп. Відтак, виконувати вимоги псевдопостраждалого не збирається.
«Цей судовий процес проходить без жодних на те причин, і ми плануємо це довести», – заявляє кінозірка в одному зі свої публічних інтерв’ю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here