Хлопець з Колумбії відрізав собі половину носа і вуха, щоб стати схожим на живий череп

0
1347

Колумбійський тату-майстер, який працює під псевдонімом Калака Скаллі (calaka – скелет, skull – череп) зробив собі кілька операцій, щоб наблизитися до ідеальної за своїми мірками зовнішності.
22-річний Ерік Рамірес – так звуть юнака насправді – позбувся вух, частини носа і розрізав язик на дві половинки. Крім того, як годиться справжньому фанату черепів, все своє тіло він покрив татуюваннями та пірсингом.

Daily Mail повідомляє, що Скаллі став першою людиною в Колумбії, добровільно відрізавши собі ніс і вуха в ім’я краси. Перевтіленням хлопець зайнявся близько двох років тому, після смерті матері. Він пояснює, що мама вкрай несхвально ставилася до радикальних змін зовнішності.

Тепер Ерік оточений увагою преси і отримує тонну негативних коментарів від людей, що не оцінили його пристрасть до черепів. “Модифікації тіла – це особисте рішення, і воно не повинно піддаватися осуду. Це все одно що критикувати жінок за збільшення грудей або імпланти в сідницях. Для мене черепи – як сім’я, я до них дуже прив’язаний”, – пояснює сам Скаллі.

Юнак захопився темою смерті з самого дитинства, і зупинятися на досягнутому він не хоче – трансформація в живий череп ще не закінчена. Ерік не вважає себе дивним, незважаючи на реакції перехожих на вулиці: “Мені добре. Я нормальна людина, просто виглядаю по-іншому”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here