Хлої Кардаш’ян покинула баскетболіста Трістана Томпсона

0
642

Хлої Кардаш’ян офіційно вирішила розійтися зі своїм бойфрендом Трістаном Томпсоном. Новий скандал зі зрадою Трістана став причиною розриву. Він провів разом з Хлої День Святого Валентина, подарувавши їй величезний букет троянд, а в неділю зрадив їй! Пара разом виховує 1-річну доньку Тру.
Як повідомляють джерела, Томпсона бачили на вечірці, коли він обіймався та притискався до 21-річної моделі Джордін Вудс, кращої подруги сестри Хлої. А в понеділок, як тільки Кардаш’яш про це дізналася, то одразу вигнала колишнього коханого.
Очевидно, шансів на примирення у пари майже немає. Близьке до Хлої Кардаш’ян джерело прокоментувало цю ситуацію так: “Досить! Їй і так вже вистачить”. Однак, сам Трістан факт зради твердо заперечує.

Коли у мережі з’явилась інформація про їхній розрив, він написав у своєму Twitter, що це фейкові новини. Однак, потім їх ніби все ж таки бачили разом, але поводилася пара точно не як закохані. Кардаш’ян далі проводить більшу частину свого часу в Лос-Анджелесі, а Томпсон – на баскетбольному майданчику.
Однак, Хлої схвилювала мережу своїми Instagram-stories, куди виклала 7 цитат про розбите серце в День святого Валентина: “Іноді Бог розбиває ваше серце, щоб врятувати вашу душу”, “Кохання у цьому дикому світі – найхоробріша річ, яка тільки може бути” і тд.

Нагадаємо, що пара разом з 2016 року. Кажуть, що Трістан і раніше зраджував Хлої, навіть тоді, коли та носила під серцем його дитину. З однією з дівчат його зняли на відео в клубі, в той час як вони цілувалися, а також, коли вони заходили разом в готель.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here