Хлої Кардаш’ян “пожиттєво” образилась на модель Джордін Вудс за зраду

0
924

Після цьогорічного Дня закоханих одна з сестер Кардаш’ян, 34-річна Хлої, перенесла неабиякий удар долі: її чоловік, баскетболіст Трістан Томпсон, зрадив їй на вечірці з 21-річною моделлю Джордін Вудс, найкращою подругою сестри Хлої Кайлі Дженнер. Бізнесвумен настільки образилась на Вудс, що, за словами інсайдера, більше ніколи не хоче її бачити.
І хоча прямі перепалки між жінками закінчились, усі сестри Кардаш’ян заспокоїлись і більше не пишуть пости на адресу моделі у соцмережах, Хлої і Джордін скоріше за все більше ніколи не відновлять спілкування.
Найцікавіше те, що у цій ситуації усе сімейство моделей накинулось на 21-річну Джордін, а вже потім згадало, що є ще й провина 28-річного Томпсона. У пари залишилась 1-річна донька Тру.

Кайлі Дженнер, в свою чергу, досі підтримує контакти зі своєю колишньою найкращою подругою, та водночас намагається поважати рішення сестри Хлої  і зберігати дистанцію.
“Це вибір Кайлі – досі спілуватися з Джордін. Вона розуміє, що це все ще дуже чутливо і боляче для Хлої. Та Кайлі має найдивовижніші спогади про свою дружбу з моделлю. Вона ще дуже дивується тому, що сталося. Кайлі завжди вважала Джордін дуже лояльною і відповідальною”.

Варто зазначати, що Вудс привселюдно вибачилась перед Хлої і перед усією родиною Кардаш’янів у одному з ток-шоу. Та Хлої це знову ж таки не сподобалось: вона хотіла, щоб дівчина подзвонила їй особисто. У цій ситуації Кайлі звинувачує більше Трістана, який зважився на зраду, знаючи, що вдома чекає дружина з донькою.
Минулого тижня Дженнер і Вудс помітили в одному клубі Лос-Анджелесу на святкуванні дня народження їхнього друга Стассі Караниколау. З невідомих причин Томпсон також був на цій вечірці, хоча, за словами очевидців, він не взаємодіяв з жінками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here