Хлої Кардаш`ян розкритикували за зневажливе поводження з донькою

0
478

Молодша із знаменитих сестер Кардаш’ян Хлої трохи більше року тому стала мамою малятка Тру Томпсон. На відміну від багатодітних Кім та Кортні, вона вперше пізнала радість материнства і насолоджується ним в повній мірі: всюди бере з собою доньку і не випускає її з рук.


Не дивно, що у такого підходу до батьківства знайшлися свої ненависники. Під однією з останніх фото підписник запитав у неї: “Ви в курсі, що ваша дитина – це не модний аксесуар?”. На що Хлої відповіла:
“Ви б хотіли, щоб батьки не створювали разом з дітьми спільні спогади і традиції? Ви б хотіли, щоб хтось інший доглядав за моєю дитиною? Я її мати, і ми будемо насолоджуватися життям кожен день! Тру і я створюємо чарівні спогади разом!”. Додамо, що в даний час Хлої і Тру відпочивають на Багамах, компанію їм склали Кім та її молодша дочка Чикаго.

View this post on Instagram

? My little Lady ?

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


Судячи з того, що на горизонті не було помічено жодного чоловіка, серце Хлої як і раніше залишається вільним. 35-річна зірка реаліті-шоу поки не знайшла в собі сили шукати нове кохання, в лютому вона розлучилася з баскетболістом Трістаном Томпсоном, батьком її доньки, причиною розриву стали численні зради велелюбного спортсмена.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here