Іменитий Джордж Клуні організував акцію за права геїв

0
339

Не вперше голлівудські зірки виходять за межі своїх розкішних апартаментів та намагаються зробити власний внесок у соціальну сферу. Не виокремився з-посеред інших подібних активістів і Джордж Клуні. Актор на офіційному рівні заявив, що необхідно розпочати страйки проти готелів, що належать султану Брунеї.
А вся справа у тому, що цими днями на території держави у Північно-Західній Азії, що розташована на острові Борнео, трапилась резонансна для демократичного суспільства подія. Місцева влада, точніше – суд, призначив смертну кару за гомосексуалізм. Не дивно, що без реакції Заходу не обійшлось.

Першим серед американського зіркового бомонду бунт розпочав Джордж Клуні, відомий за своїми культовими ролями у стрічках «Одинадцять друзів Оушена», «Субурбікон» та багатьох інших. Варто зазначити, що протест орієнтується на широкі, ні, глобальні маси. Що зовсім не дивно, зважаючи на нещодавню політичну активність одного із найвпливовіших акторів Голлівуду.
Серед нерухомості антидемократичної країни далекої Азії опинились дев’ять неабияк фешенебельних готелів, розташованих у різних куточках світу. Серед них – Beverly Hills Hotel та Hotel Bel-Air, що є у межах власності Brunei Investment Agency.

«Щоразу, коли ми зупиняємось у готелях, чи проводимо зустрічі, чи обідаємо у будь-якому із дев’яти готелів, ми вкладаємо гроші безпосередньо до кишень людей, що вирішують закидати каменями своїх громадян за те, що вони геї», – намагається розтлумачити свої позиції кіноактор.
Цими днями відбулось офіційне визнання смертної кари за сексуальні стосунки між двома людьми однієї статі, що прирівнюється до тяжкого злочину. До списку жертв ввійшли також насильники та винуватці у подружній зраді. Що взагалі не підлягає під жодні рамки, методом вбивства стане привселюдне закидання каменями. Усе згідно закону – кримінального кодексу країни.

Так чи інакше, допоки закон ще офіційно не став дійсним (лише із третього квітня), світова спільнота всіляко намагається висловити свій протест проти подібного антигуманного рішення. Як елемент своєрідного шантажу була використала нерухомість, що належить Брунеї. А власне дев’ять розкішних готелів, розташованих у Сполучених Штатах та Європі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here