Ірину Білик розкритикували за привітання російською мовою

0
650

Український продюсер Олександр Ягольник в своєму блозі написав “полум’яну” промову, яка критикує Ірину Білик, де вважає неприпустимим вітати країну з національним святом на чужій мові.
На його думку, було жахливо образливим те, що співачка висловила своє привітання Україні з Днем незалежності російською мовою. Таким чином вона проявила свою “россійскозалежність”. Олександр, в свою чергу, завжди радіє досягненням українських діячів культури.


За його словами, так країна демонструє Москві, що абсолютно від неї незалежна і продовжує жити незважаючи ні на що. “Саме тому дуже образливим стало привітання моєї улюбленої Ірини Білик з Днем незалежності російською мовою – і це зараз, коли ми воюємо за відродження української ідентичності, коли питання мови вкрай важливе не тільки для радикалів і патріотів, а й для будь-якої нормальної людини”, – висловив обурення Ягольник.


Продюсер також не упустив з уваги і те, що безліч пісень Білик виконані російською мовою. Він вважає, що необхідно терміново виправляти становище, так як врятувати українську мову можуть саме діячі культури. Проте, Ягольник випускає з уваги те, що більшість населення України також розмовляє російською мовою і більшість представників шоу-бізнесу, які проживають в Києві, теж російськомовні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here