“Із лави підсудних”: Джуссі Смоллетт повертається до кіно

0
401

Голлівудський зірковий бомонд намагається обережно коментувати ситуацію, а армія шанувальників серіалу «Імперія» не може оговтатись від потоку звинувачень проти улюбленого актора. Студія Fox уже зайнялась вирішенням долі Джуссі Смоллета, звинуваченого у підлаштуванні нападу на самого себе та наданні неправдивих свідчень у суді.
Актор повертається до звичної ролі у серіалі «Імперія», одразу після звільнення з поліцейського відділку Чикаго. Хоча й тепер його персона набула ширшого розголосу, ніж коли-небудь раніше.

Хтось досі намагається вірити, що напад двох невідомих на кінозірку обійшовся без підкупу. Інші ж, у тому числі й поліцейські, переконані, що Джуссі Смоллетт заплатив по 3 500 доларів двом братам за те, що вони вчинили проти нього расистський та гомофонний «перформанс».
Щоб звільнити звинувачену зірку, було внесено завдаток у розмірі 100 тисяч доларів США. Цілком ймовірно, «порятунком» Смоллетта зайнялась власне студія Fox. Подейкують, за минулі кілька тижнів його кадри суттєво скоротили, оскільки через гучний скандал актор жодного разу не з’явився на знімальному майданчику. «Ми оцінюємо ситуацію, і ми розглядаємо наші варіанти», – більше жодних коментарів зі сторони підзахисного не було.
Нагадаємо, Джуссі Смоллетт поскаржився до чиказької поліції та був арештований у четвер зранку. Він майже миттєво зіткнувся із статтею кримінального кодексу про неправдиві свідчення у поліцейському звіті. Він стверджував, що став жертвою двох невідомих нападників, які не обійшлись без расистських та гомофонних гасел, політичних лозунгів Трампа, відбілювача та зашморга для шиї чорношкірого гея.

Під час прес-конференції у четвер зранку чиновники ФУНТА Чикаго заявили, що підозрюють Смоллетта в організації нападу на самого себе, оскільки від був «незадоволений власною зарплатнею» у серіалі «Імперія». Хоча й Fox переконує у протилежному.
Студія зазначає, що з моменту старту його кар’єри і до сьогодні заробітна плата актора суттєво зросла. На противагу всьому, поліцейські стверджують, що Смоллетт навіть писав сам собі листи із погрозами. Так чи інакше, актор не припиняє заперечувати власну версію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here