Кайлі Дженнер та Тревіс Скотт рятують свої стосунки у відпустці

0
844

Для молодого сімейства 21-річної моделі та 26-річного репера зараз настали складні часи. Пара усіма силами намагається зберегти свою сім‘ю, адже відомо, що нещодавно Тревіс зрадив своїй зірковій дружині. Під час перерви у гастролях Скотта сімейство відправилося на відпочинок, щоб деякою мірою реанімувати почуття. Чи взяли з собою 1-річну донечку Стормі – поки незрозуміло.
Пара активно ділиться фотографіями з відпустки у соціальних мережах, демонструючи любов один одному. Кайлі поділилась світлинами у білій пляжній сукні з чудернацькою сумочкою, рекламуючи помаду свого бренду, який зробив її наймолодшою мільярдеркою у світі. На одному зі знімків модель позначила репера. Здається, на фото Дженнер виглядає щасливою. Шанувальники це також помітили і зробили багато компліментів свої улюблениці у коментарях.

View this post on Instagram

?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


Тревіс, у свою чергу, показав у своєму Інстаграмі їхні з Кайлі теплі обійми. Схоже, парі все таки вдалося знайти спільну мову заради доньки Стормі та самих себе.
Відомо, що докази зради Кайлі виявила, коли прочитала переписку у телефоні Тревіса. Спочатку він категорично заперечував, що “стрибнув у гречку”, але потім зрозумів свою помилку і покаявся. “Тревіс продовжує переконувати Кайлі, що вона може довіряти йому. Він робить все, що у його силах, щоб повернути її довіру,” – зазначає інсайдер.


На думку моделі, їхня основна проблема в тому, що через напружений графік співака вони доволі рідко бачаться. Інсайдер також додає, що весь вільний час тепер чоловік намагається проводити з сім‘єю. Як тільки з’являється вільна хвилинка, він, не зважаючи на своє місцезнаходження, їде або летить додому, щоб побути зі Стормі та Кайлі.
Зараз репер гастролює зі своєю новою шоу-програмою “Wish You Were Here”. Відомо, що пара почала зустрічатися рівно два роки тому. Першого лютого 2018 року у них народилася донька Стормі Вебстер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here