Каньє Вест вибачився перед Кім Кардаш’ян

0
267

Каньє Вест вибачився перед своєї дружини Кім Кардаш’ян після неоднозначних коментарів, які він зробив на минулому тижні під час своєї президентської кампанії в Південній Кароліні.
«Я хотів би вибачитися перед своєю дружиною Кім за те, що публічно висловив те, що було особистою справою. Я не захищав її так, як вона захищала мене. Кім, я хочу сказати, що знаю, що зробив тобі боляче. Будь ласка, пробач мені. Спасибі, що завжди поруч зі мною». – написав у Twitter Каньє Вест.

Як повідомляє TMZ, минулого тижня, під час свого президентського мітингу в Південній Кароліні, Каньє виступив з промовою, в якій стверджував, що він і Кім обговорювали ідею аборту їх першої дитини, Норт, і що Кім може «розлучитися» з ним, коли вона почує цю промову.
Пізніше у Twitter Каньє Вест стверджував, що Кім та її мати, Кріс Дженнер, намагалися змусити лікаря «замкнути його», та називав їх «прихильниками білої переваги». Він також сказав, що декілька місяців тому намагався розлучитися з Кім після її зустрічі з репером Мік Міллом.
Кім Кардаш’ян відреагувала на спалахи Каньє на своїй сторінці в Instagram, де поділилась з підписниками тим, що Каньє страждає біполярними розладами та попросила публіку і ЗМІ висловити йому співчуття.
Джерела, близькі до родини Вест, поділилися, що зараз репер оточений людьми, які намагаються надати йому необхідну допомогу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here