“Ось це так скандал”: Карді Бі напала на Нікі Мінаж та кинула в неї туфлю (ВІДЕО)

0
633


Звичайна нудна вечірка Harper’s Bazaar обернулася справжньою бійкою. Підбурювачами спокою на вечірці виявилися реперша Карді Бі та Нікі Мінаж.
Як повідомляє TMZ, Карді підійшла до столу Нікі, щоб з’ясувати стосунки: Мінаж частенько критикує колегу, не соромлячись своїх висловів. Проте, вербального контакту не вийшло.

Карди Би напала на Ники Минаж на вечеринке Harper's Bazaar

Карди Би напала на Ники Минаж во время вечеринки Harper's Bazaar. Как сообщает TMZ, Карди подошла к столу Ники, чтобы выяснить отношения, но наткнулась на охрану. Минаж продолжала оскорблять коллегу, в какой-то момент чаща терпения переполнилась, и туфля Карди полетела в направлении головы Ники. Слава Богу, никто не пострадал, а зачинщицу разборок выпроводили со светского мероприятия шокированные организаторы.А вы на чьей стороне?

Опубликовано Супер Суббота, 8 сентября 2018 г.

Поки охорона намагалася розняти Карді подалі від співрозмовниці, та продовжувала ображати дівчину. У якийсь момент чаша терпіння переповнилася, і туфля Карді полетіла в Мінаж.
Дякувати Богу, ніхто не постраждав, саму Карді Бі випровадили зі світського заходу шоковані організатори. На жаль, попелюшки з співачки не вийшло, туфельку вона залишила на балу даремно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here