Кендалл Дженнер розійшлася з баскетболістом Беном Сіммонсом

0
367

Одна з наймолодших сестер сімейства Кардаш’ян-Дженнер, а саме 23-річна Кендалл, порвала стосунки зі своїм бойфрендом, 22-річним австралійським баскетболістом Беном Сіммонсом. Точніше сказати, пара зробила “довготривалу перерву у стосунках” після одного року зустрічань.
Романтична історія Кендалл і Бена розпочалася минулого літа, однак, не все йшло так прекрасно, як хотілося. Наприкінці літа вони вже розсходилися, однак восени зустрічання відновили. До лютого ці стосунки, за словами Кендалл, стали “дуже серйозними”.
Причина розриву, повідомляє близьке до моделі джерело, у тому, що їхні стосунки вже віджили своє. Однак, нагадаємо, поки що вони взяли паузу. Дивує те, що у одному інтерв’ю всього тижневої давності Кендалл говорила про можливе заміжжя.

У лютому на радіошоу “Zaza World” 23-річна модель розмовляла з Гейлі Болдвін, дружиною Джастіна Бібера, і поділилася думками про те, що дуже швидко втрачає інтерес до хлопців, з якими зустрічається, так би мовити “вистигає”.
Окрім цього Кендалл поскаржилася Гейлі на надмірну публічність: “У мене такий спосіб життя, що кожеш хоче знати про мене все, а особливо про мої любовні справи. Якщо я вже зустрічаюсь з людиною, то занурююсь з головою. Я вірна людина, коли я у стосунках”.
Нагадаємо, що Кендалл Дженнер нещодавно прикрасила обкладинку австралійського “Vogue”. Модель знялася у сексуальному образі, одягнувши латексні ботфорди та велюрову сукню з червоними губами на грудях. Окрім цього, Кендалл з’явилася на сторінках журналу ще у декількох яскравих образах з квітковим принтом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here