Kendrick Lamar “опустив” білошкіру фанатку за слово “Niger”

0
1096

Американський хіп-хоп виконавець, який визнаний новим Королем західного узбережжя – Кендрік Ламар, спровокував неприємний інцедент прямо а сцені. До речі, він перший не джазовий співак, який отримав Пуліцеровську премію (винагорода за досягнення у літературі, журналістиці, музиці і театрі).
Отже, що ж сталося на виступі відомого хіп-хопера, коли він запросив до себе на сцену білошкіру виконавицю, запропонувавши тій заримувати пару слів зі своєї композиції?

Бідолашна нічого не підозрюючи, коли читала рядки, декілька разів вигукнула слово “нігер”, що є дуже грубою формою образи. Через роки рабства, темношкірі люди мають своє особливе відношення до цього слова. Тільки вони мають право на таке звернення, якщо ж, так скаже біла людина, вона може мати величезні проблеми через це.
Ламар навіть зупинив концерт, та почав розбиратися із своєю фанаткою. Вона довго не могла зрозуміти, що зробила не так. Він їй пояснив, на що вона відповіла, що лише повторювала його тексти. Він досить обурено виштовхав її зі сцени і тільки потім продовжив.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here