Кеті Перрі зняла з продажу туфлі власного бренду через звинувачення в расизмі

0
880

Кеті Перрі заробляє не тільки на своєму музичному таланті, але й на власній лінії взуття, проте нова колекція принесла їй більше головного болю, ніж очікувалося. Босоніжки і туфлі від Кеті розкритикували за образливе забарвлення: чорні туфлі з очима і червоними губами занадто нагадали людям блекфейс – вид гриму, який раніше використовували для карикатурного зображення темношкірих.
Кращого часу для такого скандалу і бути не могло, адже лютий у США – місяць чорної історії, присвячений боротьбі з расизмом. TMZ повідомляє, що через хвилю критики команда Кеті вирішила зняти туфлі з продажу.

Останнім часом дизайнери сильно полегшують життя тим, хто шукає в їх колекціях расизм, одним з останніх провинився Модний дім Gucci з тієї ж причини, що Перрі. Люди були в люті через чорний светр, який плавно переходить в балаклаву з яскраво-червоними губами.
Якимось чином ніхто з маркетологів бренду не помітив проблему або просто сподівався на краще, поки в соцмережах їм не вказали, що це очевидний блекфейс. В Gucci швидко визнали помилку, вибачилися і прибрали светр з сайту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here