Кевіна Спейсі звинуватили у сексуальних домаганнях

0
298

Відомий американський актор театру та кіно, що не так давно брав участь у зйомках серіалу «Картковий будинок», незабаром відвідає массачусетський суд за причетність до сексуального скандалу. У понеділок окружний прокурор повідомив, що Кевін Спейсі підозрюється у кримінальному злочині сексуального характеру. Перше судове слухання відбулось раніше цього місяця – 20 грудня.

Ймовірний напад актора на постраждалого хлопця відбувся у барі Нантакета, влітку 2016-го. Минулоріч колишній бостонський диктор новин Хізер Андрух провела негайну прес-конференцію у справі сексуального домагання до її сина. На той час, 18-річного.
Втім, як зазначила стурбована мати, Спейсі не зупинив той факт, що її син ще не досягнув віку, коли можна вживати алкоголь – за американським законодавством. Актор «купував хлопцеві напій за напоєм».

«Мій син не підозрював, що актор може виявитись сексуальним насильником», – зазначила Андрух. «Коли мій син був аж надто п’яний, Спейсі скористався його безпорадністю та накинувся».
Нарешті, звинувачений публічно відреагував на скандальні події. Кевін Спейсі опублікував відеозвернення начебто від Френка Андервуда – персонажа, якого він грав упродовж п’яти сезонів «Карткового будинку». Нагадаємо, Netflix його «вбив» одразу після початку судового процесу над актором.

Спейсі починає зі слів: «Я знаю, чого ви хочете». Спейсі переконаний, що шанувальники прагнуть його повернення та «не важливо, що кажуть інші». Спейсі знає, що у цьому є частка правди. Тим не менш, Netflix не наважився прокоментувати ролик. А більшість колишніх шанувальників радше надають перевагу стриманому мовчанню.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here