“Кімоно – це не білизна”: японці не на жарт розлючені на Кім Кардаш’ян

0
574

Пишнотіла американська знаменитість Кім Кардаш’ян потрапила у черговий міжнародний скандал. Цього разу у моделі назріває серйозний конфлікт з японцями, чию культуру вона глибоко образила, назвавши свій новий бренд спідньої білизни “Kimono Intimates”.
І ніби зірка зробила й добру справи, випустивши спідній одяг, що робить фігури жінок будь-яких розмірів красивими і пропорційними, та через недолугу назву це вилізло їй боком. Все почалося з того, що у вівторок мережею “пролетіла” новина, що Кім Кардаш’ян запускає лінію спідньої білизни, над якою вона працювала вже упродовж року, а мріяла про неї вже дуже давно.
Це обтягуючі бюстгальтери, шорти, плавки чи боді, що роблять тіло візуально худішим. Наразі вони доступні у розмірах від XXS до 4XL й у різних тілесних кольорах. “Так багато разів я не могла знайти колір білизи, що комбінувався би з тоном моєї шкіри, тому нам було потрібно вирішити це питання,” – пише Кім у Twitter.


Та все було б добре і чудово, якби не назва, з якою Кім точно прогадала. Представників японської культури вона одразу ж обурила, і мережею почав ширитися флешмоб проти Кардаш’ян, яка зневажливо поставилась до їхнього національного одягу. Флешмоб має назву “#KimOhNo”, що у перекладі означає “Кім, о, ні”.
У наш час кімоно носять лише у особливих випадках. “Ми одягаємо кімоно, щоб відзначати здоров’я, зростання дітей, зобов’язання, шлюби, градації, на похоронах. Це святковий одяг і передається в сім’ях через покоління”, – заявила одна з японок Юка Огіші.


Для багатьох японців носіння кімоно є способом збереження зв’язку з історією, культурою і національними почуттями, оскільки спосіб життя і гардероб тяжіють тепер у більшості до Заходу. Деякі розглядають продукт Кім Кардаш’ян як спосіб ще більше затьмарити і спаплюжити культуру східних народів.
Люди у соціальних мережах також почали ділитися світлинами у кімоно, пишучи: “Ні, кімоно – це не білизна!”. Їхнє роздратування тим, що Кардаш’ян назвала білизну словом такого особливого елементу їхньої культури, здається, з кожною годиною зростає все більше і більше.


Поки що Кім Кардаш’ян скандал з японцями ніяк не прокоментувала у своїх соціальних мережах, однак зараз їй приходиться точно несолодко, адже така величезна кількість користувачів пише їй стільки неприємних слів у онлайні.
Масове обурення, за словами Юки Огіші, спричинене ще й побоюваннями, що люди можуть почати пов’язувати кімоно з Заходом, а не з Японією. “Я думаю, що Кім настільки сильно впливає на поп-культуру, що боюся, що будуть люди, які знатимуть слово “кімоно” лише як її бренд”, – каже жінка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here