Колишня дружина Сергія Шнурова хоче відібрати 90 відсотків його майна

0
713

Матільда Шнурова, після зради зі знайомим чоловіка, вирішила як то кажуть “обібрати до трусів” соліста групи “Ленинград”. Шанувальники зірок, дізнавшись про розлучення пари Шнура і Матильди, були неймовірно засмучені. Але коли дізналися, що екс-дружина Шнурова хоче відібрати 90% його майна, заявили, що та “гірше Степаненко”.
Друзі музиканта впевнені, що Сергій дійсно може дозволити забрати левову частку майна дружині, оскільки для нього така практика – звичайна справа після розлучення. Стало відомо, що займатися процесом розлучення доведеться зоряному адвокату Олександру Добровінському.
Саме подружжя даного факту не підтверджують, і не спростовують. Правда, Шнур недовго сумував. У нього, за словами екс-учасника “Ленинграда” вже є нова “вибухова” дівчина, яка шокує всіх без винятку. Але хто вона – друг співака говорити не став.

Парі буде що ділити, оскільки за даними відомого видання, Сергій за 2016 рік заробив 11 млн доларів, а за минулий – 5 млн доларів. Крім цього, Шнур має нерухомість, загальна вартість яких становить 100 млн рублів. Наближені до сім’ї люди подейкують, що Матільда зрадила своєму чоловікові з спільним знайомим в готелі.
Сергій це побачив своїми очима, і після цього прийняв рішення розлучитися. Хоч він сам неодноразово був помічений в зрадах. Але, вирішив вчинити по-джентельменськи, Шнуров повідомив громаді ситуацію так, як ніби від нього пішла дружина.
Вся країна буде стежити за розлученням такої раніше улюбленої всіма пари. Мабуть, поганий приклад заразний, раз слідом за ними на розлучення подали “старички” – Степаненко і Петросян.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here