Королева Великобританії обурена зовнішнім виглядом Меган Маркл

0
386

У королівському палаці правила диктує ніхто інший, як власне королева. І з подібною дійсністю давно довелось змиритись новоспеченій герцогині Сассекській. Не зважаючи на відчайдушні прагнення дружини принца Гаррі виборювати права жінок, сама ж вона опинилась у тенетах суспільних норм буквально таки довіку. Цього разу та знову ж таки справа дійшла до її зовнішнього вигляду.
Ні факт того, що Меган Маркл заміжня за принцом, ні те, що жінка дала світу спадкоємця на королівський престол – ніщо не ладне змінити її не надто виграшного положення у королівському сімействі Великобританії. У суспільстві, де все вирішують статуси й титули, вкрай складно сказати своє слово. Як би герцогиня не намагалась сказати зухвале «ні», обставини змушують її діяти не за власними принципами.

Днями раніше королівський палац офіційно повідомив, що подружжю Меган та Гаррі от-от доведеться змінити свої титули. Щонайменше у рамках чергового відрядження за кордон. За лічені дні герцог та герцогиня переймуть звання графа та графині, тільки-от вони перетнуть кордон Шотландії. А там, з огляду на все, їх повинна зустріти власне королева Єлизавета ІІ, у своєму фамільному маєтку.
Що ж, з першого погляду і не скажеш, що із звичною мандрівкою може виникнути настільки багато труднощів. І поки Меган Маркл ще не взялась за пакування валіз, у мережі уже з’явились перші ультиматуми з боку королеви. Єлизавета ІІ висунула чітку вимогу своїй невістці «не блакитної крові». Відтак, у межах Шотландії жінка не матиме права вдягати джинси – про це говорять правила місцевої знаті.
Здавалось би, герцог та герцогиня Сессекські повинні жити самостійним життям, але впливова бабуся давно як взяла своїх онуків під жорсткий контроль. Що очікувано, під приціл вкотре потрапила молодша невістка королеви, Меган Маркл. На щастя екс-акторки, наразі вона відпочиває зі своїм чоловіком на Ібіці, де їй не до звичних палацових інтриг. Про них вона подумає згодом.

Що цікаво, у Шотландії Єлизавета ІІ виявилась ще більш критичною, аніж усі звикли. Якщо в Англії королева не надто прискіплива до вбрання Меган Маркл, то у тимчасовій резиденції вона вирішила відігратись сповна. Навіть попри те, що подружжя Сассекських здійснює не формальний візит, а в цілях відпочинку від громадськості.
«Королева не дозволяє носити герцогині джинси, оскільки сама ненавидить їх. Так що під час їх спільного перебування в замку Балморал Меган не буде їх одягати. Також, поки вони всі перебувають в Шотландії, їй було рекомендовано носити одяг шотландських дизайнерів», – повідомляють інсайдери.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here