Кріштіану Роналду світить довічне за можливе зґвалтування

0
958

Кріштіану Роналду вплип у новий скандал, та, схоже, цього разу вже серйозний. Відомого футболіста звинуватили у зґвалтуванні, за що чоловікові світить довічне ув’язнення з можливістю дострокового звільнення через 10 років, якщо історія виявиться правдивою.
Як розповіло видання Der Spiegel, що мало розмову з жертвою, у нарузі над собою 25-річною повідомила тепер уже 34-річна Кетрін Майорга.
Все трапилось увечері 13 червня 2009 року. Подруга Кетрін, яка мала доступ до VIP-зони, запросила її піти разом з компанією до клубу. Там і відпочивав футболіст, який запросив Майоргу та її друзів долучитись. На фото нижче видно Кріштіану, Кетрін та, ймовірно, подругу. Згідно показань Кетрін, згодом Роналду запросив усю компанію, що зібралась, до себе в апартаменти відпочити в джакузі.
Коли вони прибули до місця, де на той час проживав футболіст, Кетрін сказала, що не хоче йти в джакузі, бо не бажає псувати сукню. Після чого Роналду запропонував жінці переодягнутись та дав декілька речей, а коли Кетрін пішла до ванни щоб їх одягнути, він зайшов туди і почав схиляти жінку до статевого акту, на що вона кілька разів відповіла “Ні” і попросила, щоб футболіст облишив її.

Та, за її словами, Роналду ніяк не відреагував на відмову й продовжив напирати, після чого силоміць затягнув Кетрін до спальні. Попри те, що вона просила його зупинитись, футболіст таки здійснив насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, що задокументовано у фото та показаннях, які були взяті в Кетрін Майогри наступного дня в місцевому поліцейському відділку. Після інциденту того ж вечора Кріштіану вибачився перед жінкою та сказав, що “зазвичай він джентльмен”.
Спершу жінка не хотіла повідомляти ім’я футбольної зірки, боячись помсти, та згодом таки це зробила, після чого футболіст та його адвокат одразу ж вийшли на контакт і заплатили Кетрін £287,000 (375 тисяч доларів), взявши з неї обіцянку тримати мовчання. Та ось через 9 років жінка таки вирішила розповісти правду світові, адже, за її словами, коли погоджувалась на круглу суму, була наляканою і не в змозі тверезо мислити та приймати рішення зважаючи на отриману психічну травму.

Наразі футболіст Кріштіану Роналду запевняє, що в ту ніч все відбулось за згодою обох сторін, факт зґвалтування заперечує, називає “фейковими новинами” і коментує це так: “Вони хочуть пропіаритись на моєму імені. Це нормально. Вони хочуть стати популярними використовуючи моє ім’я, але це частина моєї роботи. Я щаслива людина і все гаразд”. Що ж, залишається лише чекати на розгорнення подій, а поки що, обидві сторони звернулись до послуг своїх адвокатів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here