Культовий Ар Келлі – деталі сексуального рабства

0
385

Три жінки із документальної стрічки «Surviving R.Kelly» спробували показати, що відбувається за лаштунками концертів культового американського виконавця. Точніше, розкрити світу скандальну дійсність.

Вперше світ побачив драматичний ролик ще в жовтні 2016 року. Його головними героями стали Джоселін Саваж, Домінік Гартнер та Арзіел Клері. А на тлі постав власне скандальний музикант.

На момент «злочину», усім дівчатам було не більше дев’ятнадцяти років. В той час, як сам Ар Келлі був у рази старший. Усіх музикант утримував проти волі. А ще – усі були його відданими шанувальницями. Зважаючи на обставини, варіантів «дійсності» є два.
Перше – наклеп за особисті образи, що не надто правдоподібно, зважаючи на минуле Келлі. Друге – стокгольмський синдром. Дівчата по-справжньому закохались у свого нападника та спробували бодай якось розірвати цей зв’язок. Про це свідчить кілька фактів.

Мати однієї із «постраждалих» змусила свою доньку розірвати згубний зв’язок та втекти від Келлі – мовиться про Домінік. Стосовно Джоселін та Арзіел, обоє дівчат досі живуть зі своїм «насильником». Їхні сім’ї сповістили про дівчат як зниклих безвісти.
Що цікаво, невдовзі після зйомки скандального ролику, дівчата його видалили. Без пояснень та, ймовірно, за порадою музиканта.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here