Леді Гага не причетна до розриву Бредлі Купера з Іриною Шейк

0
457

Ось уже декілька днів увесь шоу-бізнес шокований новиною про те, що модель Ірина Шейк пішла від свого зіркового чоловіка Бредлі Купера, забравши маленьку доньку. Вони почали зустрічатися весною 2015 року і, здається, ніщо не віщувало біди, доки на екрани не вийшла стрічка “Народження зірки”. Після прем’єри чи не всі глядачі помітили “особливу хімію” між Гагою і актором.
Однак, так звані “коханці” цю інформцію впевнено заперечували і роблять це досі. Так чи інакше, інсайдер повідомив, що до розриву Ірини Шейк і Бредлі Купера співачка стосунку не має. Друге джерело додає, що нічого “романтичного” між ними не було.
Доньці моделі та продюсера, яку звуть Леа де Сен Шейк Купер, у березні виповнилося 2 роки. Про те, що стало офіційною причиною розриву (зауважимо, що вони жили у громадянському шлюбі) достеменно невідомо, однак кажуть, що вони вже нещасливі разом, хоч і намагалися врятувати стосунки.

Епіцентром чуток про роман Гаги і Купера стала церемонія вручення “Оскарів”, де актори стрічки “Народження зірки” виконали славнозвісний саундтрек до фільму під назвою “Shallow”. Здається, тоді тільки лінивий не говорив про те, що між ними є щось більше, ніж просто дружба.
Леда Гага ж прокоментувала, що це всього-на-всього чудова акторська гра. “Люди бачили любов і здогадувалися? Ми хотіли, щоб вони її побачили. Я маю на увазі, що це пісня про кохання. Фільм “Народження зірки” – це історія про кохання. Ми працювали так наполегливо. Ми готувалися весь тиждень до цього виконання,” – зауважила зірки після церемонії.

Лише час покаже, чи зійдуться таки Бредлі Купер з Леді Гагою, чи, можливо, вони дійсно лише друзі. До речі, напередодні “Оскара” співачка пішла від свого нареченого, Крістіана Каріно, що підлило ще більше масла у вогонь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here