Леді Гагу звинуватили в плагіаті відомого хіта Shallow

0
341

На Леді Гагу збираються подати в суд. Популярний автор пісень Стів Ронсен впевнений, що співачка запозичила мелодію для хіта Shallow з його композиції Almost, яка вийшла ще в 2012 році. Музикант вже звернувся до адвокатів.
Ледь вщух скандал навколо особистого життя 33-річної Леді Гаги, як її раптово звинуватили в плагіаті. Композитор Стів Ронсен заявив, що при створенні пісні Shallow зірка скопіювала мелодію його композиції Almost. Його збентежив добре знайомий «малюнок» з трьох нот соль, ля і сі-бемоль, який повністю копіюється в хіті Гаги.

Зараз юристи Ронсена збираються подавати до суду, щоб домогтися компенсації в кілька мільйонів доларів. Конфлікт між сторонами триває вже кілька місяців. Композитор навіть провів спеціальну експертизу, яка довела, що фрагменти двох пісень практично ідентичні. Однак представники Леді Гаги так і не відреагували на звинувачення Стіва. «Ми кілька разів просили їх провести власну експертизу, але вони ігнорують всі звернення. Наші фахівці впевнені, що пісні збігаються і за музикою, і за ритмом», – розповіла сторона Стіва.

Після того як скандал став надбанням громадськості, агенти артистки все-таки прокоментували ситуацію. Вони заявили, що схожу мелодію можна зустріти в багатьох відомих композиціях, тому збіг трьох нот не можна вважати повноцінним плагіатом. Джерело з оточення Гаги підтвердило, що зірка в курсі претензій Ронсена.
«Містер Ронсен і його адвокати намагаються заробити на імені успішного артиста. Вони поступають ганебно і неправильно. Я знаю, що Леді Гага буде боротися за своє чесне ім’я», – підкреслив інсайдер.

Нагадаємо, що композиція Shallow прозвучала у фільмі «Народження зірки» і відразу стала хітом. За цю пісню Гага навіть отримала «Оскар». Зі сцени театру Dolby співачка подякувала всім, хто був з нею поруч на протязі останніх років. На думку артистки, її творіння є теперішній гімном любові, здатним надихнути на великі звершення.
«Це пісня, яка дає вам крила, щоб літати. Вона допомагає кожній людині бути безстрашним і йти до своєї мрії. Це історія двох людей, які змінили життя один одного», – підкреслила артистка.

Зворушлива композиція не тільки принесла співачці «Оскар», але й помітно поповнила її банківські рахунки. За оцінками аналітиків тільки на Shallow зірка заробила кілька мільйонів доларів. При цьому хіт досі іноді звучить на американських радіостанціях.
Портал Page Six не повідомляє, коли Ронсен та його адвокати мають намір подати заяву в суд. Справа обіцяє бути гучною, адже представники Гаги не хочуть йти на мирову і визнавати факт плагіату, а значить, юридичних розглядів навряд чи вдасться уникнути.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here