Леся Нікітюк вкотре сперечається із суддями, вперше – із Катериною Кухар

0
2938

Нікітюк на паркеті – члени журі мовчать. Принаймні, лише так можна уникнути чергового конфлікту. Скандал із Владом Ямою уже притих, на черзі опинилась Катерина Кухар.
Обігнавши своїх більш технічних та умілих конкурентів, відома українська хмельничанка вперто рухається до фіналу. За результатами дванадцятого ефіру, проект покинула Мішель Андраде. Разом з нею, відмовився від подальшої участі у наступних сезонах «Танців із зірками» її партнер Женя Кот.


Жарти жартами, а Леся Нікітюк таки пробилась до півфіналу. Раніше глядачі спостерігали за таким розвитком подій із неприхованою цікавістю. Тепер – обурено називають «розчаруванням року». Тим не менш, уже фіналістка шоу  вкотре відреагувала на негативну критику суддів, як завжди – не без агресії.

Усе за класикою жанру: «Дайте мікрофон!» – і в мережі свіжий скандал. Хоча й Катерина Кухар швидко відреагувала на виявлену Лесею «ініціативу», дівчина не поспішає визнавати своєї некоректної поведінки. У будь-якому разі, у півфіналі буде гаряче. А поки – у пари Лесі Нікітюк і Максима Єжова 24 суддівських бали та уникнення зони ризику.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here