Мати Бреда Пітта жорстко пройшлася по Анджеліні Джолі

0
1834
Мама актора обурена тим, що репутація її сина сильно постраждала

Бред Пітт і Анджеліна Джолі розлучилися близько трьох років тому, а навесні цього року нарешті офіційно розлучилися. При цьому екс-подружжя продовжує судитися і вирішувати фінансові питання, а також ведуть боротьбу за опіку над дітьми.
Перші кілька років після розставання Бред і Анджеліна вперто мовчали і не хотіли говорити про своє розлучення і лише останні кілька місяців в інтерв’ю почали торкатися цієї теми.

Про розставанні подружжя висловилася і мати Пітта, Етта, яка не приховує своєї неприязні до Анджеліни і обурена тим, що та обмежує спілкування Бреда з дітьми.
До того ж Джолі проти того, щоб її діти спілкувалися з бабусею і дідусем про боку батька, що теж сильно зачіпає Етту. Вона хоче особисто поговорити з актрисою і з’ясувати стосунки, але Анджеліна на контакт не йде.

“Мало того, що Анджеліна нещадно оббрехала нашого сина, вона ще й налаштовує дітей проти їх батька. Я не можу на неї впливати юридично, але мені б хотілося поговорити з нею віч-на-віч. Мені багато чого хочеться їй сказати, і вона знає, що розмова буде неприємним”, – поділилася Етта з The Innersane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here