Меган Фокс не прийняла від чоловіка пропозиції на розлучення

0
549

Зірковий шлюб Браяна Остіна Гріна та Меган Фокс продовжується, адже кіноакторка таки передумала підписувати документи про розлучення. З дня на день знаменитості повинні були б знову перейти до статусу одинаків. Втім, з огляду на все, усі негаразди залишились позаду. Зірка стрічки «Трансформери» вирішила дати своєму шлюбу другий шанс.
Зірка кіно, що сама ж проявила ініціативу розірвати стосунки, наважилась спробувати знову. Відтак, Меган Фокс довелось забрати усі оформлені раніше документи зі стін суду. Що цікаво, вперше громадськість почула про можливість розлучення ще минулого тижня. Тоді ж офіційний представник знаменитості, її адвокат, звернувся до головного суду Лос-Анджелесу та відізвав запит на розрив шлюбу.


Плітки почати ходити ще минулоріч. Тоді обоє знаменитостей неодноразово зізнавались, що їхніх шлюб стає усе складнішим і складнішим. Іменитий актор та чоловік Меган Фокс, Браян Остін Грін зазначав: «Я гадаю, що шлюб – це робота. Складна робота, яку необхідно виконувати із дня на день. Без вихідних і свят».
Зірка культового серіалу «Беверлі-Гіллз» також додав: «У нас троє чудових дітей, у нас були і є чудові стосунки, але це не тільки результат щоденної праці». З огляду на все, ще із перших днів Бріян Остін Грін відчайдушно хапався за шлюб, який бере початок ще із далекого 2010-го року. Ще наприкінці 2015-го зародились плітки про розлучення. Але тоді ж у пари народився третій син, Джоні.

Що стосовно Меган Фокс, жінка зазначає, що завжди ставила і буде ставити інтереси своїх дітей на перший план. За її переконанням, обоє батьків повинні вважати щастя своїх малюків першочерговим завданням. А, відтак, і подружня пара буде щасливою. Так чи інакше, Меган Фокс та Браян Остін Грін вирішили піти саме у цьому напрямку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here