“Мене ніколи не любила мама” – Дженніфер Еністон

0
673

Дуже скоро на екрани виходить новий фільм від Netflix, який має назву «Пампушка». У ньому Дженніфер Еністон грає роль колишньої королеви краси, в якої є власний конкурс. Дочка героїні, яка страждає від ожиріння і вислуховує від мами постійну критику щодо цього, в знак протесту вирішує взяти участь в маминому конкурсі.

Як зізнається Дженніфер, ця стрічка є відчасти автобіографічною, оскільки її власні стосунки з матір’ю, Ненсі Доу, як відомо, не є надто ідеальними.
«Одна з причин, чому цей фільм так припав мені до душі, це те, що з моєю матір’ю у мене були схожі відносини. Вона була моделлю і вміла показати себе. Як виглядала вона, й як виглядала я! Я не була зразковою дитиною, як вона хотіла. Це дійсно резонувало зі мною під час роботи над фільмом. Ця маленька дівчинка, як і я, просто хотіла, щоб її бачили, і хотіла, щоб її любила мама, яка була занадто зайнята речами, які насправді не мали ніякого значення», – зізналася актриса виданню Sunday Telegraph.

Дженніфер та Ненсі не спілкувалися протягом багатьох років, бо в кінці 90-х років мати зірки написала й видала книгу про неї, не питаючи дозволу. Пізніше жінки відновили спілкування, але Еністон постійно скаржилася на матір у різних інтерв’ю. У 2016 році Ненсі Доу померла, й нещодавно Дженніфер заявляла, що наладила стосунки з мамою перед її смертю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here