Модна блогерка лишила собаче лайно у квартирі

0
907

Краса – страшенна сила. Певно, ці слова модна бьюті-блогерка сприйняла буквально. Адже, коли з’їхала зі зйомних апартаментів, лишила після себе великий борг та собаче лайно по всій хаті.
Кайлі Дженкінс, яка має на своєму ютуб каналі більш ніж 640 000 підписників, забруднила усю хату сміттям, екскрементами тварин та усюди розкиданою і розмазаною  косметикою.
На додаток до “приємних” звірячих дарунків, Кайлі лишила борг розміром у 10.000$, мотивуючи це тим, що їй нема було чим платити. Порядні хазяї не могли її виселити. Довелося звертатися до поліції, щоб виштовхати її звідти силоміць.
Дівчинка мала цілий звірятник з декількох кроликів, п’ятьох собак, чотирьох кішок та папуг. Вона довго не хотіла пускати господарів у власний будинок. Не дарма, бо сміття розкидане по подвір’ю і подушки з дивану (на тому ж подвір’ї), явно могли шокувати домовласників.
Отака історія вийшла із багато відомою красунею, на яку підписано сотні фоловерів, які до речі, слідують тому, що вона радить.
То ж, майте свою голову на плечах, аніж слухати таких “блогерів”, бо правди ніхто не відкриє. А власники будинку влетіли у копійчину із ремонтом будівлі. Ці гроші їм точно ніхто не поверне.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here