Наомі Кемпбелл не пустили в готель через колір шкіри

0
355

49-річна модель розповіла, що її не пустили в готель через колір шкіри. Охоронці зупинили зірку біля входу, заявивши, що в приміщенні, де проходила вечірка, немає вільних місць. Коли ж туди стали пускати інших відвідувачів, Наомі почала скандалити.
Роль Наомі Кемпбелл в боротьбі за расове рівноправ’я важко переоцінити. Модель була першою чорношкірою дівчиною, яка з’явилася на обкладинках французького Vogue і американського Time. Вона завжди пишалася своїм етнічним походженням, але кілька місяців тому зіткнулася з проявами расизму.


Під час Каннського кінофестивалю Наомі з подругою вирішили відвідати вечірку в одному з місцевих готелів. Однак охоронці, зупинивши їх біля входу, заявили, що в закладі немає вільних місць. При цьому світлошкірих відвідувачів пускали на територію готелю. Зрозумівши, що її права обмежують через расові забобони, Наомі влаштувала скандал.
«Цей принизливий та огидний інцидент нагадав мені, що боротьба за рівні права ще не закінчена. Я продовжу говорити про себе, щоб допомогти новому поколінню манекенниць», – підкреслила зірка.


При цьому Кемпбелл не стала називати готель, в якому стався скандал. Багатьох шанувальників моделі збентежила ця історія, адже Наомі популярна і відома в усьому світі, а значить, ймовірність того, що її будуть принижувати за расовою ознакою, вкрай мала. Проте, зірка впевнена, що сварка з охоронцями сталася саме через ксенофобію.
Зараз скандальна манекенниця нечасто виходить на подіуми. Велику частину часу Наомі приділяє благодійності та соціальним проектам. При цьому вона допомагає юним талановитим моделям почати кар’єру в індустрії. «Я говорю дівчаткам, що вони не повинні дозволяти кому-небудь недооцінювати їх. Потрібно бути сильними і сміливими в цій роботі, оточивши себе надійними людьми», – підкреслила зірка.


Кемпбелл завжди мала скандальну репутацію. Модель неодноразово влаштовувала бійки зі співробітниками обслуговування. Так, в 2006 році вона вдарила покоївку по голові мобільним телефоном. Ще через пару років манекенницю заарештували за підозрою в нападі на працівників аеропорту.
Наомі не любить коментувати минулі помилки. В інтерв’ю для Paris Match модель зізналася, що з віком стала більш терпляча до чужих недоліків. Однак вона не готова миритися з ознаками расизму і ненависті, тому буде далі говорити про сучасні проблеми суспільства.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here