Не втрималася: Мадонна зганьбилася під час промови про Арете Франклін

0
1079

Глядачі, які були присутні на премії MTV VMAs, були збентежені безсоромним самолюбством співачки. У них не знайшлося інших слів, крім, як назвати “ганьбою” виступ Мадонни.
Вона мала вручити приз за краще відео Каміллі Кабелло. Проте, співачка вирішила розширити свої повноваження, і вона вимовила невелику, повну самолюбства, промову. Вона запропонувала присутнім згадати, що недавно пішла з життя Арета Франклін. Вимовивши буквально кілька речень на честь великої виконавиці, решту часу Мадонна присвятила своїй величі.

Вона почала розповідати глядачам про час початку власної кар’єри, про те, як виконувала пісні Франклін під час вступу до театральної школи. Судячи з коментарів користувачів Мережі, співачка просто не втрималася зайвий раз похвалити себе і розказати про свої досягнення.
Глядачі були приголомшені такою нескромною поведінкою поп-зірки. Багато коментаторів відзначили несумісність таланту Мадонни та Леді Соул. Арета Франклін померла 16 серпня від онкологічного захворювання у віці 76 років. Без її творчості неможливе сучасне звучання госпел, ритм-енд-блюз і соул, а також всіх гілок цих стилів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here