Нерівність між жінками та чоловіками у Голівуді

0
707

Продовжуючи тему сексуального насилля у Голівуді, починають вскриватися наприємні подробиці про сильних світу цього. На сьогодні розглядаємо фігуру Вуді Алена. Опра Уінфрі зібрала жінок-акторок: Різ Уізерспун, Амеріка Феррера, Кетлін Кеннеді, Наталі Портман, адвокат Ніна Шоу, та режисерка Шонда Раймс; для того щоб взяти інтерв’ю на тему сексуальних домагань з боку режисерів чоловіків.

Отже, Ділан Фароу звинуватила Алена у тому, що він набридливий, і що на церемонії вручення Глобусу поводив себе непристойно. Тож, прийшов час підняти питання і про геніального режисера і поговорити про його ставлення до жіночої статі у кіноіндустрії. 
Взагалі-то, питання стосувалося не тільки Вуді Алена. Жінки зібралися для того щоб винести на широкий загал проблему спілкування між чоловіками і жінками на робочому місці будь-де, це не стосується лише Голівудських пагорбів. Адже, відомо, що вже декілька місяців поспіль не затихає скандал з ім’ям Гарві Вайнштайну.
Також, дуже активно висловлювала свою думку і Наталі Портман. Вона вважає проблему дуже глобальною, справа не в тому, що купка багатійок зібралася, бо їм нема чого робити, проблема досить глобальних розмірів з багатовіковою історією. І жіноча стать дуже довго мовчала і терпіла знущання зі сторони чоловіків. Так більше не може продовжуватися, хоч хтось повинен поставити це питання ребром.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here